Drzwi ALU

Drzwi wejściowe MS ExternAL PREMIUM.

Drzwi wejściowe stanowią jeden z najważniejszych elementów w domu. To nasza ochrona przed zimnem, deszczem i niebezpieczeństwem.

Idealne drzwi powinien charakteryzować niski współczynnik przenikania ciepła, wysoka klasa wodoszczelności i niepowtarzalny design.

Drzwi MS ExternAL PREMIUM osiągają współczynnik przenikania ciepła na poziomie Ud= 0,61 W/m2K i klasę wodoszczelności 6A!

Konstrukcja drzwi bazuje na systemie termoizolowanych kształtowników aluminiowych MB-86, najbardziej zaawansowanym technologicznie systemie drzwiowym.

Panele dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach palety RAL oraz powłokach drewnopodobnych. Zastosowane w ich produkcji techniki wykonywania frezów o różnym kształcie, ozdobnych aplikacji, w połączeniu z możliwością wstawiania szkła zespolonego, dają w efekcie niezliczoną ilości kombinacji i wariantów.

Panele drzwiowe zbudowane są z materiałów wytrzymałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Zewnętrzne elementy paneli są często dodatkowo zabezpieczane warstwami specjalnych lakierów. Opcjonalnie stosowane są do ich malowania unikalne farby teflonowe Finea, które w znacznym stopniu minimalizują przywieranie brudu. Niejednokrotnie też w swej strukturze zawierają żywice epoksydowe, dzięki czemu panele przez długi czas zachowują swój reprezentacyjny wygląd.

NOWOŚĆ AL PRACTIC 68.

Aluminiowe drzwi panelowe to propozycja dla wszystkich ceniących wysoki design, bezpieczeństwo i doskonałe parametry cieplne.Wykonane w całości z aluminium, gwarantują wytrzymałość i sztywność konstrukcji przy niewielkiej szerokości profili.

Drzwi zbudowane są w oparciu o system profili aluminiowych Ponzio PE68 HI. Zastosowane skrzydło drzwiowe jest hybrydowym połączeniem systemu jednostronnej i dwustronnej nakładki. Skrzydło jest widoczne jedynie od strony wewnętrznej, a od zewnątrz ukryte pod specjalnym panelem.  

Panel ozdobny AL PRACTIC 68 dostępny jest w czterech kolorach i w czterech atrakcyjnych wzorach z geometrycznymi przeszkleniami – wkłady 3-szybowe z ciepłą ramką Chromatech ULTRA w kolorze czarnym i zewnętrzna szybą bezpieczną.

Zbudowany jest w oparciu o zewnętrzną blachę aluminiową 3mm, twardą pianę poliestrową zapewniającą wysoka izolacyjność termiczną i akustyczną, warstwę gumowej przepony oraz wewnętrzną blachę aluminiową 2mm. Jego całkowita grubość to 65 mm. 

Maksymalne wymiary AL PRACTIC 68 to 1200X2200mm. Istnieje możliwość zamówienia dowolnego mniejszego rozmiaru. To olbrzymia zaleta w porównaniu z drzwiami stalowymi, dostępnymi wyłącznie w określonych standardowych gabarytach. 

AL PRACTIC 68 lakierowane są proszkowo w jednym z czterech kolorów. Farba nanoszona jest metodą natrysku elektrostatycznego, a następnie poddawana działaniu wysokiej temperatury, co  gwarantuje trwałą i gładką powłokę.

Ponadto system może być rozbudowany. Dodanie naświetli górnych i bocznych pozwala na stworzenie efektownego wejścia do Twojego domu.