Moskitiery i roletki

Rolety kompaktowe

Nowoczesne rolety okienne pozwalają na osiągnięcie oszczędności ciepła, chronią przed hałasem oraz podnoszą bezpieczeństwo przed włamaniami. W oferowanych systemach znajdują się skrzynko montowane bezpośrednio na okno, które umożliwiają proste dopasowanie wyglądu rolet do stylu architektury, zarówno pod kątem rozmiarów skrzynki, jak również barwy oklein (renolitów). Zastosowanie rewizji skrzynki od spodu pozwala na różne warianty jej zabudowy. W zależności od wybranej opcji rolety te mogą być stosowane w nowym budownictwie, jak również przy renowacji już istniejących obiektów. Produkty te mają możliwość zastosowania pancerzy z aluminium lub z PCV. Wygodę obsługi gwarantują: korba, zwijacz taśmy oraz napęd elektryczny. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru automatycznych rygli oraz zasuwek ręcznych, które utrudniają podniesienie pancerza rolety od zewnątrz i stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem.

Rolety zewnętrzne

Elementy przeznaczone do montowania na murze bądź we wnęce okiennej. Są wykonane z materiałów aluminiowych wyróżniających się odpornością na działanie czynników atmosferycznych i korozję, co sprawia, że zachowują one swoją trwałość na lata. Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy ofertę rolet w skrzynkach półokrągłych oraz do zabudowy podtynkowej.

Moskitiery

Oferujemy Państwu możliwość zamontowania moskitier w oknach. Są to siatki skutecznie chroniące przed owadami, wykonane z najwyższej klasy włókna szklanego przepuszczającego światło. Mocowane są one na aluminiowych ramkach. Moskitiery i rolety mogą być zarówno montowane, jak i demontowane w celu wyczyszczenia bądź zdjęcia na zimę.